Náš svatební salon

Náš svatební salon jsme otevřeli na podzim roku 2019. Naším cílem bylo vytvořit místo, kde najdete unikátní a jedinečné svatební šaty, které si zamilujete na první pohled. Jsme tady pro ty nevěsty, které se nebojí být jiné a takové jsou i naše šaty. Ať zvolíte moderní BOHO styl, LUXUSNÍ s velkou sukní nebo MINIMALISTICKÉ šaty, jsme tu pro Vás, abychom vybrali perfektní šaty, které nejlépe podtrhnou Vaši osobnost.

Všechny naše svatební šaty pro Vás vybíráme s velkou pečlivostí. Hledáme vždy výjimečné a zajímavé kousky svatebních šatů. Máme rádi hlavně kvalitní materiály a propracované střihy. Vybíráme pro Vás šaty z nevšedních látek a krajek a milujeme zajímavé prvky na šatech. Chceme, aby jste u nás našla takové šaty, které jste ještě neviděla na jiných nevěstách. 

Chceme, aby jste se u nás cítila co nejpříjemněji. Při výběru Vašich svatebních šatů jste v salonu pouze VY s Vaším doprovodem. Můžete si nás dát skleničku sektu či šálek dobré kávy a zkoušení si užít se vším všudy. Je potřeba si svůj termín zkoušení předem rezervovat přes náš rezervační systém. Na našem tel. čísle +420 604 147 608, Vám zodpovíme Vaše případné dotazy. 

Nezapomeňte se podívat i na stránky našeho svatebního salonu ve Valašských Kloboukách, kde jsme pro nevěsty již 20 let. Většina šatů máme odlišných, abyste měli co největší výběr a navíc zde najdete i PLUS size kolekci šatů. Pokud se Vám líbí šaty v obou našich salonech je možné si domluvit zkoušku v obou. Zaplacené rezervační poplatky nejsou převoditelné mezi našimi salony. www.salonhanna.cz

“Pojďme společně vybrat VAŠE DOKONALÉ svatební šaty. Budu se na Vás moc se těšit, “

Hana Olejníková

majitelka Salonu Hanna ve Zlíně

Jak to u Nás vypadá

FOLLOW US ON INSTAGRAM

@SALONHANNAZLIN