Náš svatební salon

Náš svatební salon jsme otevřeli na podzim 2019. Naším cílem bylo vytvořit místo, kde najdete unikátní a jedinečné svatební šaty, které si zamilujete na první pohled. Jsme tady pro nevěsty, které se nebojí být jiné a takové jsou i naše šaty. Ať už pro svůj den zvolíte BOHO svatební šaty, romantické princeznovské nebo svůdnou úzkou siluetu, jsme tu pro Vás, abychom vybrali perfektní šaty, které nejlépe podtrhnou Vaši osobnost. 

Všechny naše svatební šaty pro Vás vybíráme s velkou pečlivostí. Hledáme vždy vyjímečné a zajímavé modely, při výběru dbáme zejména na kvalitní materiály, propracované střihy, nevšední krajky a zdobení. 

 

 Aby jste se u nás cítila co nejpříjemněji a my se Vám mohli naplno věnovat při výběru Vašich vysněných svatebních šatů, tak v našem salonu vždy zkoušíte pouze Vy s Vaším doprovodem. Na zkoušení máme pro Vás vyhrazenou 1 – 1,5 hodiny a proto je vždy nutné se předem objednat na našem tel. čísle +420 604 147 608, kde Vám rádi zodpovíme Vaše další případné dotazy. 

Pokud jste více tradiční nevěsta, nezapomeňte se podívat i na stránky našeho svatebního salonu ve Valašských Kloboukách, kde jsme pro nevěsty již 18 let. Nabídka svatebních šatů v salonu ve Valašských Kloboukách zahrnuje jak netradiční svatební šaty, tak i klasičtější modely. 

Moc se těšíme Vaši návštěvu, 

 Hana Olejníková

majitelka Salonu Hanna ve Zlíně

Something is wrong.
Instagram token error.